Fio banka láká hypotékou bez poplatků

Každý ze Slovenské poskytovatelů hypoték chce využít příznivé období na trhu ve svůj prospěch. Banky se snaží neustále zlepšovat své podmínky, aby měli žadatelé šanci využít různé benefity vedoucí k získání nejvýhodnější hypotéky. Další z bank, která přichází ze zajímavou strategií vzbuzujícími pozornost, je právě Fio.

Česká Fio banka není na slovenském trhu dlouho, ale postupně si získává důvěru zdejších zákazníků. Děje se tak zejména díky speciální strategií, která umožňuje vedení nabídnout zájemcům výhodné bankovní produkty. V souvislosti s touto strategií se začala i kampaň spojená s poskytováním Fio hypotéky, která má oslovit skupiny žadatelů zejména tím, že za její schválení nebudou platit žádné poplatky. To však není jediným pozitivem zmíněného programu a nás samozřejmě zajímá, co získáme využitím tohoto produktu.

Fio oslovuje stále více klientů

Uvedení každého bankovního produktu na trh předchází důkladná příprava, ve které se sestaví záměr jeho poskytování. Tím je zejména hledání vhodného způsobu, kterým se má banka dostat blíže k žadatelům. Jinak tomu není ani u Fio hypotéce, která má klientům nabídnout možnost využít výhodný hypoteční úvěr a proto vsadilo vedení poskytovatele na úvěr bez poplatků, který je navíc oceněn sníženými úrokovými sazbami.

Za vyřízení hypotéky neplatíte

Nejvíce vyzdvihován benefitem Fio hypotéky je možnost získat tento produkt bez jakýchkoliv poplatků. Sice nejde o úplnou novinku a na slovenském trhu působí několik bank, v nichž za vyřízení úvěru neplatíte, ale v případě Fio banky jde o využití všech služeb bez poplatků. Schválení hypotéky, čerpání, vedení účtu i rezervace prostředků je zcela zdarma.

Trend nízkých úroků i ve Fio

Několikaměsíční trend zlevňování hypoúverov se odrazil v portfoliích všech bank a stejné to je iv případě Fio. Tato banka aktuálně nabízí úroky kolem 2%, přičemž po splnění určitých podmínek získáte Fio hypotéku is úrokem pod 2%. Kritérii je poměr LTV v maximální výši 70% a nastavení fixace na 5 let. V tom případě je hypotéka vyšší než 75000 € oceněna úrokem 1,98% při koupi nové nemovitosti a 1,88% při refinancování. V případě nižší hypotéky očekávejte úrok pod 2% pouze při refinancování, konkrétně 1,98%.

Fio banka patří k mladším účastníkům slovenského hypotrhu, ale to není překážkou, aby se dokázala stát rovnocennou konkurencí pro ostatní banky. Plusy její hypotéky se nespojují pouze s nulovými poplatky a nízkými úroky. Banka si našla způsob jak upoutat zákazníky i možností 20% mimořádné splátky zdarma nebo nabídnutím zřízení Hyposporiaceho účtu, který umožňuje na základě modelu offsetové hypotéky snižovat úroky. To dokazuje, že produkt může být pro žadatele atraktivní i přes menším zkušenostem a slabší reklamě.